Kto sme

Edvard


Edo je zlatník nielen profesne, ale aj srdcom. Toto remeslo má doslova v krvi a venuje su mu aktívne už vyše pätnásť rokov. Za ten čas mu prešlo rukami mnoho šperkov a vzácnych klenotov. Má vášeň pre svoje povolanie, ktoré mu je zároveň aj koníčkom. Edo je skutočný profesionál a nie je šperku, s ktorým by si neporadil.

Katarína


Katka dozerá na chod a fungovanie zlatníckej dielne. Spravuje internetový obchod, sociálne siete, marketing a má na starosti zákaznícky servis od vybavovania objednávok, správ, emailov až po prípravu a zabalenie šperkov, tak aby sa do rúk zákazníkov dostávali ako skutočné poklady.

MOTIVO Personalizované šperky motivované životom a láskou.

Dizajn a inspiracie

Dizajn a inšpirácie

Inšpiráciou pre nás je život a láska. Šperky MOTIVO sú vyjadrením tých najkrajších pocitov a momentov. Ponúkame nadčasové dizajny, ktoré budú spomienkou na jedinečné okamihy.
Zaruka kvality

Záruka kvality

Každý šperk je označený našou zodpovednostnou značkou pridelenou Puncovným úradom SR. Šperky sú označené v zmysle Zákona o puncovníctve a skúšaní drahých kovov (puncový zákon) NR SR č. 94/2013 Z.z. Sme registrovaní na Puncovnom úrade Slovenskej republiky pod číslom 4723.
Jedinecne materialy

Jedinečné materiály

Pri výrobe používame výlučne drahé kovy. Vyberáme krásne a kvalitné prírodné kamene, diamanty, drahokamy a polodrahokamy. Kvalita a jedinečnosť sú pre nás vždy na prvom mieste.
Osobity pristup

Osobitý prístup

Zakladáme si na individuálnom prístupe od poskytovania prvotných informácií až po odovzdanie výrobku.