Zásnuby

Svadba

V našej ponuke nájdete predovšetkým zásnubné prstene vyrobené zo 14kt /18kt zlata a osadené diamantami. Zameriavame sa na výrobu nadčasových a elegantných kúskov. Dbáme na kvalitu a vyberáme diamanty certifikované medzinárodnými gemologickými ústavmi. Sme otovrení návrhom a predstávam našich zákazníkov, tak aby si od nás odniesli ten pravý klenot pre svoju milovanú.
Obrúčky sú neodmysliteľnou súčasťou svadobného obradu a vecnou spomienkou na ten veľký deň, kedy si snúbenci povedali svoje "Áno..." V našej ponuke nájdete klasické minimalistické obrúčky, ale aj dizajnové modely. Samozrejmosťou je personalizácia z vnútornej strany obrúčok. Gravírovaniu sa medze nekladú a radi vám vygravírujeme čo je vášmu srdcu blízke.

Obrúčkový WORKSHOP

Radi by ste do obrúčok vložili kúsok zo seba a urobili ich tak ešte viac osobnejšími? Ak máte radi originalitu, tak v našej dielni máte možnosť zúčastniť sa workshopu, na ktorom si za pomoci zlatníka vyrobíte vlastné obrúčky. Na začiatka workshopu vás bude čakať kus neopracovaného zlata, z ktorého budú na konci krásne prstienky. Ak patríte k nadšencom ručnej poctivej výroby, tak zaručujeme, že budete nadšení a odnesiete si zážitok, na ktorý budete dlho spomínať. Workshopy organizujeme väčšinou v sobotu poobede a je potrebné vyčleniť si cca 4 hodiny. V prípade záujmu nás pokojne kontaktujte pre bližšie informácie a voľné termíny.