Zásnuby

Svadba

V našej ponuke nájdete predovšetkým zásnubné prstene vyrobené zo 14kt zlata a osadené diamantami. Zameriavame sa na výrobu nadčasových a elegantných kúskov. Dbáme na kvalitu a vyberáme diamanty certifikované medzinárodnými gemologickými ústavmi. Sme otovrení návrhom a predstávam našich zákazníkov, tak aby si od nás odniesli ten pravý klenot pre svoju milovanú.
Obrúčky sú neodmysliteľnou súčasťou svadobného obradu a vecnou spomienkou na ten veľký deň, kedy si snúbenci povedali svoje "Áno..." V našej ponuke nájdete klasické minimalistické obrúčky, ale aj dizajnové modely. Samozrejmosťou je personalizácia z vnútornej strany obrúčok. Gravírovaniu sa medze nekladú a radi vám vygravírujeme čo je vášmu srdcu blízke.

Svadobné inšpirácie

Náhrdelník so srdiečkom Motivo Gold s.r.o.

Svadobné šperky

Na detailoch záleží. Inšpirujte sa jemnými a elegantnými šperkami na váš veľký deň.
VIAC
Náramok MINI štvorlístok biele zlato MOTIVO GOLD

Darček pre družičky

Chcete sa poďakovať svojim kamarátkam za nezabudnuteľnú rozlúčku so slobou? Podarujte im niečo čo im bude navždy pripomínať váš spoločný čas.
VIAC
Náramok s medailónom kruh biele zlato MOTIVO GOLD

Pre neho

Minimalistký náramok je obľúbeným pánskym darčekom. Zvoľte personalizáciu, ktorá bude pripomínať váš svadobný deň. Dajte svojmu milovanému vygravírovať napríklad vaše iniaciálky M♥K, dátum svadby, či vyznanie lásky.
VIAC
Náramok so srdieckom žlté zlato MOTIVO GOLD

Pre ňu

Srdce je vyjadrením lásky vo všetkých jej podobách, ktoré existujú a ktoré si vieme predstaviť. Symbolizuje tiež nekonečno a nekonečnú lásku, ktorá nemá začiatok ani koniec.
VIAC

Obrúčkový WORKSHOP

Radi by ste do obrúčok vložili kúsok zo seba a urobili ich tak ešte viac osobnejšími? Ak máte radi originalitu, tak v našej dielni máte možnosť zúčastniť sa workshopu, na ktorom si za pomoci zlatníka vyrobíte vlastné obrúčky. Na začiatka workshopu vás bude čakať kus neopracovaného zlata, z ktorého budú na konci krásne prstienky. Ak patríte k nadšencom ručnej poctivej výroby, tak zaručujeme, že budete nadšení a odnesiete si zážitok, na ktorý budete dlho spomínať. Workshopy organizujeme väčšinou v sobotu poobede a je potrebné vyčleniť si cca 4 hodiny. V prípade záujmu nás pokojne kontaktujte pre bližšie informácie a voľné termíny.